Evde Kolay Dekoratif Tablo Yapmak


Evde tablo yapmak isteyenler veya bu tür çalışmaları yapmayı sevenler buraya gelsin. Şimdi yazımda sizlere çok eğlenceli ve keyifli bir çalışma paylaştım. Evde kolay dekoratif tablo yapmak isteyenlere harika bir resimli anlatım paylaştım. Öncelikle bu çalışma da yapmanız gereken boyutunu belirlediğiniz duvarınız için ölçülerine uygun çerçeveyi tahtadan veya çıtalardan yapmak. Ardından bu güzel çerçevenin üzerine bez tarzı duvar kağıdı veya kalın kumaş türü malzeme kullanabilirsiniz. Kalın kumaş sanırım veya bilenler yorum olarak bu yazımın altına yazabilirler. Bu tabloda kullanılan malzemenin ne olduğunu kestiremedim ancak kalın kumaş diyeyim ben size… kumaştan tablo yapmak için öncelikle çerçeveye kumaşı gergin bir şekilde sabitlemeniz gerekiyor. Bunu cam çivisi ile de veya güçlü bir yapıştırıcı ile de yapabilirsiniz. Yada gerdirip içeri doğru katlayabilirsiniz. Evde tablo yapmak için bu güzel çalışmadan yararlanabilirsiniz. Evde dekoratif tablo yapmak için malzemeleri temin ettikten sonra altta paylaştığım resimli anlatımdan yararlanabilirsiniz. Şimdi sizleri evde kolay tablo yapmak için resimli anlatım ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-kolay-dekoratif-tablo-yapmak

Evde kolay tablo yapmak için bu güzel resimli anlatımda gösterilen desenleri yapabilirsiniz. İsterseniz resimli anlatımdaki mantığı kullanarak daha değişik şekiller veya semboller de çizebilirsiniz. Yapmanız gereken maket bıçağı veya başka bir keski aleti ile çizdiğiniz parçaları sadece o kısımdan çıkarmanız yeterli olacaktır. Gerçekten duvarınıza bu çalışmayı koyduğunuzda 3D tablo gibi gözükecek. Kolay gelsin.

source : http://www.buzzfeed.com/peggy/39-easy-diy-ways-to-create-art-for-your-walls?crlt.pid=camp.VEpPySz4D8mo

2 Comments on Evde Kolay Dekoratif Tablo Yapmak

  1. Hatice hanım bilgilendirdiğiniz için teşekkürler. Evet haklısınız tuval. ilginize teşekkür ederim. güzel bir çalışma ve evlere yapıldığında duvarlarda harika görünümler ortaya çıkabilir diye düşünüyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*