Evde Kolay Etamin İşlemeli Havlu Yapımı – Resimli Anlatım


Havlu yaparken en çok işimize yarayan motif etamin işleme örnekleridir. Altta sizin için goblen etamin kanaviçe yapılışını tarif eden güzel bir çalışma paylaştım. Bende izleyerek öğrendim ve sizinde örnek resimdeki gibi havlu yaparken etamin işlemelerini nasıl kullanacağınızı öğrenmenize vesile olacak bir çalışmadır.

Etamin işleme sanatı ile ilgileniyorsanız, bu çalışmam tam size göre… evde kolay etamin işlemeli havlu yapılışı ile ilgili paylaşacağım örnek şablonu kullanabilir ve sizde evde kolay bir şekilde havlulara etamin işlemeleri yapabilirsiniz. Evde kolay etamin işlemeli havlu yapılışı ile ilgili örnek çalışma sayesinde sizde bu çalışmayı nasıl yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Etamin yani kanaviçe nasıl işlendiğini de yine paylaşacağım anlatımlı videodan yararlanarak öğrenebilirsiniz.

Diğer etamin – kanaviçe çalışmalarını ilgili kategorisinden ulaşabilirsiniz. Hemen her gün sizlere farklı paylaşımlar yapmaya devam ediyorum. Bu yazımda ise sizlere evde kolay etamin işlemeli havlu yapımı ile ilgili anlatımlı bir çalışma paylaştım. Umarım beğenirsiniz. Sizde evde bu tür çalışmalar yapıyorsanız? mutlaka bize gönderin, yayınlayalım. Evde para kazanma ile ilgileniyorsanız, bu çalışmayı öğrenerek, turistik yerlerde ki turistlere kolaylıkla satabilirsiniz. Etamin işlemeli havlu çalışması ise şöyle ;

etamin-islemeli-havlu-modelleri

Eğitici videoda nelere ihtiyacınız varsa hepsi öğretilmiş. Adım adım izleyerek sizde çok güzel kanaviçe havlu işleme çalışmaları yapmaya başlayabilirsiniz. İlerleyen zamanda daha fazla etamin örnekleri ile buluşacağız.

etamin-islemeli-havlu-modelleri2

Etamin işlemesiyle havlu üzerine veya ne üzerine yapmak isterseniz çok güzel olduklarını görebilirsiniz. Örnekler arasında güllü ve çiçek motifli yapılanları da var. Ancak baya bir profesyonel olmanız gerekiyor. İlk başlayanların da izlemesini istediğim videoyu mutlaka izleyin. Kolay gelsin hanımlar.

2 Comments on Evde Kolay Etamin İşlemeli Havlu Yapımı – Resimli Anlatım

  1. Kırmızı turunculu etamin işli havlunuz çok güzel işlemek istiyorum fakat semasini bulamadım şeması var ise mail atarmisiniz

  2. Ayşe hanımcım şablonunu araştırıyorum. bulduğumda bu başlık altına ekleyeceğim. ilginize teşekkür ederim.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*