EVDE KOLAY GÜLLÜ TAÇ YAPMAK


Evde kolay güllü taç yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay yapılan çalışmayı sizde evde yapabilirsiniz. Kısa sürede yapımını öğrenip, kendin yap çalışmasından keyifle yararlanacaksınız. Güllü taç yapmak için malzemeleri bir araya getirdikten sonra resimli anlatımdaki gibi kesim işlemine başlamalısınız.

Daha sonra taç malzemesinin üzerine gül şeklini alan parçaları iliştirdikten sonra çalışmayı tamamlayabilirsiniz. Zor olmayan bu güzel çalışmayı yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Sitemizde evde kolay taç yapmak için daha önce de çoğu kez güzel çalışmaları ve anlatımları paylaşmıştık.

Onlara da mutlaka bakmanızı öneriyorum. Çocuklarınıza çok güzel çiçekli taç modeli yapabilirsiniz. Bu tür kolay güzel taç yapımını öğrenip, değişik şekillerde yapıp sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Kolay taç yapmak için malzemeleri evinizde de uydurabilirsiniz.

Fakat desenli kumaş kullanmanızı öneririm. Hem yaptığınız çiçekli taç modeli güzel gözükür. Hem de sevdiğiniz kişilere hediye ettiğinizde nereden aldığınızı dahi sorabilirler. Kolay gelsin.

source

evde-kolay-gullu-tac-yapmak

1 Comment on EVDE KOLAY GÜLLÜ TAÇ YAPMAK

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*