Evde Kolay Keçeden Lale Yapılışı – Resimli Anlatım


Evde Kolay Keçeden Lale Yapılışı – Resimli Anlatım

Keçeden çiçek yapılışı ile ilgili yazılar paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda da yine sizlere keçe kullanarak harika bir lale yapılışı ile ilgili resimli bir anlatım paylaşacağım. Keçeden yapılan çalışmaları rahatlıkla sitemizde görebilirsiniz. Keçeden oyuncak yapımı, keçeden broş yapımı gibi çalışmaları da yine sitemizdeki keçe kategorisinden kolayca ulaşabilirsiniz. Evde keçe kullanarak harika figürler süsler yapılabilmektedir. Keçe kullanarak birçok hanım, evini güzelleştirecek çalışmalar yapabilmektedirler.

Keçe yardımı ile harika süslemeler ve değişik çalışmalar yapılıyor. Keçeden kapı süsü çalışmasını da yine sitemizde bulabilirsiniz. Keçeden evinize yapacağınız süsler sonrası, keçeden daha başka neler yapılır diye araştırmaya da devam edeceksiniz. Keçeden evde yapılan çalışmaları her gün sizlere paylaşmaya çalışıyorum. Gerçekten nette dolaşırken keçeden farklı farklı çalışmaları gördükçe sizlere de paylaşmak istiyorum. Keçeden yapılan çalışmalar bakımından ilerleyen zamanda ne fazla içeriği bizim sitemizde rahatlıkla bulabileceksiniz.

Keçeden oyuncak yapılışı ile ilgili yaptığım araştırmalarım da devam ediyor. Bu bakımdan çocuklarınız için keçeden oyuncak yapılışı ile ilgili resimli anlatım ve videolu anlatımları da ilerleyen günlerde sitemde paylaşmaya devam edeceğim. Keçeden buzdolabına magnet yapımı ile ilgili de bir çalışma paylaşmıştım. Bu yazımda ise sizlere videolu anlatım yerine daha kolay ve pratik bir şekilde yapabilmeniz için evde keçeden lale yapılışı ile ilgili resimli bir anlatım paylaşacağım.

tulipes feutre – følte tulipaner – felt tulips

1 Comment on Evde Kolay Keçeden Lale Yapılışı – Resimli Anlatım

  1. keçeden lale yapılışı için çok teşekkürler. keçeden çiçek yapımını biliyorum basit şekilde ama lale yapıldığını ilk kez görüyorum. paylaşım için teşekkürler

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*