Evde Kolay Kedi Çizimleri – Kolay Kedi Çizme

Çocuklara kolayca öğreteceğiniz çizimlerin başında hayvan çizimlerinin geldiğini bilirsiniz. Ben de yiğenlerimin de hasta olduğu kedi çizimlerini derlemek istedim. Kedi çizimleri çok var. Farklı kedi çizmek veya değişik kedi resimleri hazırlamak için alttaki örneklerden mutlaka yararlanmalısınız.

Ben şöyle bir şey yaptım. Çocuklara bu güzel kolay çizimleri A4 kağıtlara çıkarttım ve zımbaladım. Karşıma da kolay kediler çizmek için güzel bir kitapçık çıktı. Bunu sizde çocuklarınız için yapmayı düşünebilirsiniz. Kolayca resim çizmeyi kavrayabilirler.

Evde kedi çizimlerini paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda paylaşacağım kolay kedi çizimlerini çocuklarınıza A4 kağıdına çıktı alarak, kolay kedi çizimi öğrenmelerini sağlayabilirsiniz.

Sitemizde kolay resim boyama, kolay resim çizimleri ile ilgili paylaşımlara devam ediyorum. Bu yazımda ise sizlere kolay kedi çizimleri ile ilgili örnek resimler paylaşacağım.

Kolay kedi nasıl çizilir

Çocuklara pahalı oyuncaklar almak yerine onlara çok güzel resim çizim kitapçıkları hazırlayabilirsiniz. Nasıl çizilir kategorimizde daha birçok güzel hayvan çizimlerinin kolay adım adım anlatımları yer alıyor. Onları da mutlaka incelemenizi isterim.

Kolay adımlarla resim çizmeyi öğrenen çocuklarınız okulda da başarılı olacaktır. Henüz okula gitmeyen çocuklarınızın da ilgisini çekecek kedi çizimlerini çıktı aldıktan sonra sitemizdeki diğer çizim çalışmalarına da göz atmanızı öneriyorum.

Hepsi çok güzel ve zaman zaman girip, yiğenlerim için çıktısını dahi aldığım oluyor. Sizin de işinize yarayacak olan bu güzel modelleri çok seveceksiniz. Umarım işinize yarar. Kolay gelsin iyi geceler hanımlar.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Beril dedi ki:

    Güzel yazmışsın ??