Evde Kolay Kırmızı Araba Patik Modeli Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kolay Kırmızı Araba Patik Modeli Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kolay patik yapımı ile ilgili bu yazımda sizlere çok güzel bir kırmızı patik yapımını anlatan resimli anlatımlar paylaşacağım. Evde kolay kırmızı araba patik modeli yapımı ise hepimizin yakından bildiği arabalar filminin kırmızı arabasıdır. Kırmızı araba şeklinde patik modeli yaparak çocuklarınızı ve bebeklerinizi daha sevimli gösterebilirsiniz.

Diğer bebek patik yapımı ile ilgili çalışmalara sitemizde yer alan bebek patikleri ve bebekler için kategorilerinden ulaşabilirsiniz. Benzer çalışmaları yine bu yazımın sonundaki bağlantılarda görebilirsiniz. İsterseniz o çalışmalara da bakabilir ve farklı bebek patiği yapılışı ile ilgili çalışmalara erişebilirsiniz. Farklı bebek patik modellerini sürekli olarak sizlere paylaşmaya devam ediyorum. Sizlerinde bu tür çalışmaları varsa bize gönderebilirsiniz.

source : https://www.mamaasja.blogspot.co.nz/2011/03/blog-post.html

rotes Auto Booties – bottillons de voiture rouge – red car booties

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Evde Kolay Kırmızı Araba Patik Modeli Yapımı – Resimli Anlatım için yorumda bulun

    Evde Kolay Kırmızı Araba Patik Modeli Yapımı – Resimli Anlatım için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Evde Kolay Kırmızı Araba Patik Modeli Yapımı – Resimli Anlatım için ilk yorumu yapabilirsin.