Evde Kolay Kitap Ayracı Yapımı – Resimli Anlatım


Evde Kolay Kitap Ayracı Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kitap ayracı yapılışı ile ilgili oldukça fazla paylaşımım olmuştur. Bu yazımda da yine çok pratik ve kolay bir çalışma paylaşacağım. Yapmanız gereken bir adet zarf bulup, köşesini kestikten sonra güzel bir kaplıkla kaplamak veya üzerine resim çizmektir. Paylaşacağım resimli anlatımda da zaten nasıl yapıldığını görebileceksiniz.

Bu sayede sizde evde kitap ayracı yapmak için uğraşmayacak ve pratik bir şekilde okuduğunuz kitapta nerede kaldığınızı gösterecek ayracı yapmak için uğraşmayacaksınız. Evde kolay kitap ayracı yapılışı ile ilgili önceki paylaştığım içeriklerden bu içeriğin farkı ise yapımı oldukça kolay ve pratik olmasıdır.

Evde kolay kitap ayracı nasıl yapılır diyorsanız? bu yazımda paylaşacağım resimli anlatımlardan yararlanabilirsiniz. Resimli anlatımdan da görebileceğiniz gibi bir zarf kullanılıyor. Zarfın köşesi kesiliyor ve dilenirse üzeri boyanıyor veya şekil çiziliyor. Yine bir adet başka bir örnekte ise güzel animasyon yapılmış kitap ayracı göreceksiniz. Sizde buna benzer çalışmalar yapabilir ve okuduğunuz kitaplar için şahane ve kolay kitap ayraçları yapabilirsiniz.

Bookends – bogstøtter – bookmark

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

2 Comments on Evde Kolay Kitap Ayracı Yapımı – Resimli Anlatım

  1. Herbiri birbirininden guzel hepsini yaptim cok guzeller arkadaslarima da hediye olarak yaptim onlarda cok begendier size cok cook tesekkur ediyoruz baska modellerde varmi mesela kalem kutusuda yapabilirmisiniz lutfeeen…

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*