EVDE KOLAY KIVIRCIK SAÇ MODELİ YAPMAK

evde-kolay-kivircik-sac-modeli-yapmak-500x415

Evde herhangi bir araç olmaksızın saçlarınızı kıvrım kıvrım yapabilirsiniz. Evde kolay kıvırcık saç modeli yapmak için paylaştığım resimli anlatımda tüm detaylar verilmiş. Anlatımdaki bayan gerçekten güzel anlatmış.

Mimikleri ile de ne yapmanız gerektiğini belirten bayanın yaptığı bu güzel kıvırcık saç örgüsü sizde kısa sürede evde yapabilirsiniz. Evde basit bir şekilde kıvırma tekniği ile saçınızı büklüm büklüm yapabilirsiniz.

Evde kolay büklüm saç modeli yapmak için paylaştığım diğer çalışmalara hemen bu yazımın altından da ulaşabilirsiniz. Evde kolay yapılan çalışmaları sürekli olarak anlatımlı bir şekilde paylaşıyorum.

Saç modelleri kategorisinde benzer birçok değişik çalışmaya ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı çalışmanın resimli örnekleri ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-kolay-kivircik-sac-modeli-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-6789.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*