Evde Kolay Kolye Yapmak


Bu yazımda sizlere evde kolay kolye yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım. Farklı takı yapmak için sitemizde sürekli yeni takı modelleri yapılışı ile ilgili çalışmalar paylaşmıştım. Takı tasarım bölümünde kolay takı yapmak için birçok örneğe ulaşabilirsiniz.

Evde takı yaparak kıyafet kombin fikirlerinizde işinize yarar modeller üretebilirsiniz. El yapımı takılar hem daha değerli oluyorlar. Hem de el yapımı yaptığınız takıyı sevdiklerinize hediye ettiğinizde onlara manevi olarak büyük değer vermiş olduğunuzu da göstermiş oluyorsunuz. Evde değişik kolye yapmak için bu yazımda sizlere çok güzel bir takı çalışmasının resimli anlatımını paylaştım.

Kızılderili kolye yapmak için de bu güzel çalışmayı kullanabilirsiniz. Yapımı tüm detayları ile alt alta resimlerde verilmiş. Çok kolay bir şekilde yapabilir ve ister satmak için üretebilirsiniz. İsterseniz kendiniz kullanmak için bu güzel takı çalışmasını yapabilirsiniz. Evde kolay takı yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

evde-kolay-kolye-yapmak

Malzemeleri el işi malzemeleri satan incik boncuk dükkanlarında bulabilirsiniz. Hobi mağazalarında da takı yapımı için malzeme bölümünde bu tür parçalara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İnternet üzerinden de bu tür parçacıkları kolaylıkla bulabilirsiniz. Yapımı kolay olan bu çalışmayı aşamalarını yerine getirerek kolaylıkla ve kısa sürede yapabilirsiniz.

Evde kolay takı yapmak için bu güzel çalışmanın dışında bu yazımın hemen altında benzer yazılar bölümündeki çalışmalardan yararlanabilirsiniz. Evde değişik takı yapmak için farklı çalışmaları buldukça yine bu başlık altından size paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

source : http://www.fabartdiy.com/diy-dream-catcher-pendant/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*