Evde Kolay Kolye Yapmak

Bu yazımda sizlere evde kolay kolye yapmak isteyenler için resimli güzel bir anlatım paylaştım. Evde kolay yapılan kolye çalışması sayesinde sizde kıyafetlerinize uyumlu güzel takılar yapabileceksiniz.

Evde kolay kolye yapmak için bulduğum bu güzel resimli anlatımda tüm aşamalar gösterilmiş. Malzemeleri incik boncuk satan dükkanlardan veya hobi marketlerden temin edebilirsiniz.

Resimli anlatım sadece bir örnek, siz aynısını yapmak zorunda değilsiniz. Daha farklı çalışmalar da yapabilirsiniz. Evde kolay kolye yapmak için diğer paylaştığım çalışmalar da hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak.

Onları da mutlaka incelemenizi öneriyorum. Evde basit kolye nasıl yapılır diyorsanız bu yazımda paylaştığım anlatımlı resim dahil birçok çalışmaya hemen bu yazımın altında da örnek çalışmalara ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri evde kolay kolye yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

evde-kolay-kolye-yapmak

source : https://weheartit.com/entry/223351827

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Evde Kolay Kolye Yapmak için yorumda bulun

    Evde Kolay Kolye Yapmak için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Evde Kolay Kolye Yapmak için ilk yorumu yapabilirsin.