Evde Kolay Kolye Yapmak

evde-kolay-kolye-yapmak-500x415

Bu yazımda sizlere evde kolay kolye yapmak isteyenler için resimli güzel bir anlatım paylaştım. Evde kolay yapılan kolye çalışması sayesinde sizde kıyafetlerinize uyumlu güzel takılar yapabileceksiniz.

Evde kolay kolye yapmak için bulduğum bu güzel resimli anlatımda tüm aşamalar gösterilmiş. Malzemeleri incik boncuk satan dükkanlardan veya hobi marketlerden temin edebilirsiniz.

Resimli anlatım sadece bir örnek, siz aynısını yapmak zorunda değilsiniz. Daha farklı çalışmalar da yapabilirsiniz. Evde kolay kolye yapmak için diğer paylaştığım çalışmalar da hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak.

Onları da mutlaka incelemenizi öneriyorum. Evde basit kolye nasıl yapılır diyorsanız bu yazımda paylaştığım anlatımlı resim dahil birçok çalışmaya hemen bu yazımın altında da örnek çalışmalara ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri evde kolay kolye yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

evde-kolay-kolye-yapmak

source : http://weheartit.com/entry/223351827

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*