EVDE KOLAY KUPA BARDAK SÜSLEME


Evde kupa bardak süsleyerek para kazanmak isteyenler için çok güzel ve kolay bir resimli anlatım paylaştım. Evde sizde bu tür çalışmalar yapıp, satabilir ve para kazanabilirsiniz.

Yapımı oldukça kolay olan bu çalışma da malzemeler ise ; boya, bant, kupa bardak, makas şeklindedir. Malzemeleri her evde kolaylıkla temin edebilirsiniz. Boya malzemesini kırtasiyelerden veya boyacılardan temin edebilirsiniz.

Evde kolay kupa bardak süsleme çalışması yaparak turistik yerlerde satabilir ve güzel paralar kazanabilirsiniz. Evden para kazanmak isteyen bayanlar için çalışmalar paylaşmaya devam ediyorum.

Bu yazımdaki çalışma da yine evden para kazan projesidir diyebiliriz. Resimli anlatımda öncelikle bandı bardağa sardıktan sonra, maket bıçağı ile üzerine yapmak istediğinizi şekillendirebilirsiniz.

Yada şablon hazırlayıp, şablonun iç kısımlarını kestikten sonra üzerini bantla geçip, boyama aşamasına geçebilirsiniz. Şimdi sizleri kupa bardak nasıl süslenir diyenler için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-kolay-kupa-bardak-susleme

source : http://www.repiny.com/pin-7270.html

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*