EVDE KOLAY KUPA BARDAK SÜSLEME

evde-kolay-kupa-bardak-susleme-440x415

Evde kupa bardak süsleyerek para kazanmak isteyenler için çok güzel ve kolay bir resimli anlatım paylaştım. Evde sizde bu tür çalışmalar yapıp, satabilir ve para kazanabilirsiniz.

Yapımı oldukça kolay olan bu çalışma da malzemeler ise ; boya, bant, kupa bardak, makas şeklindedir. Malzemeleri her evde kolaylıkla temin edebilirsiniz. Boya malzemesini kırtasiyelerden veya boyacılardan temin edebilirsiniz.

Evde kolay kupa bardak süsleme çalışması yaparak turistik yerlerde satabilir ve güzel paralar kazanabilirsiniz. Evden para kazanmak isteyen bayanlar için çalışmalar paylaşmaya devam ediyorum.

Bu yazımdaki çalışma da yine evden para kazan projesidir diyebiliriz. Resimli anlatımda öncelikle bandı bardağa sardıktan sonra, maket bıçağı ile üzerine yapmak istediğinizi şekillendirebilirsiniz.

Yada şablon hazırlayıp, şablonun iç kısımlarını kestikten sonra üzerini bantla geçip, boyama aşamasına geçebilirsiniz. Şimdi sizleri kupa bardak nasıl süslenir diyenler için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-kolay-kupa-bardak-susleme

source : http://www.repiny.com/pin-7270.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*