Evde Kolay Kurdele Nakışından Gül Yapımı – Anlatımlı


Evde Kolay Kurdele Nakışından Gül Yapımı – Anlatımlı

Evde kolay kurdele nakışından çiçek yapımı çalışmasından sonra sizlere bu kezde kurdele nakışından gül yapılışı ile ilgili güzel bir çalışma paylaşacağım. Daha önce yine sizlere kurdele nakışından yapılan çalışmaları paylaşmıştım. Sitemizde rahatlıkla diğer çalışmalara ulaşabilirsiniz. Arama kutusuna ” kurdele nakışı ” yazmanız yeterli olacaktır. Karşınıza daha önce eklediğimiz birbirinden güzel kurdele nakışından yapılan çalışmalar çıkacak.

Sitemizde hemen hemen her gün kurdele nakışından yapılan çalışmalarla ilgili farklı çalışmalar paylaşmaktayım. Bu yazımda ise sizlere evde kolay yapabileceğiniz bir çalışma paylaşacağım. Kurdele nakışından gül yapılışı ile ilgili paylaşacağım anlatımlı video sonrasında sizde evde kolay bir şekilde kurdele nakışından gül yapabilecek ve hatta diğer çalışmayı da izlerseniz, orada da kurdele nakışından çiçek yapılışı anlatılmaktadır.

Kurdele nakışından çiçek yapılışı ile ilgili çalışmaya sitemizdeki arama kutusundan ulaşabilirsiniz. Bu yazımda paylaşacağım kurdele nakışından gül yapımı ile ilgili çalışmanın ayrıntıları ise izleyeceğiniz videoda bulunmaktadır. Detaylı bir şekilde anlatımı olan kurdele nakışından gül yapımı ile ilgili daha farklı çalışmaları yine sizlere ilerleyen günlerde sitemizden paylaşmaya devam edeceğim. Evde kolay kurdele nakışından gül yapılışı ile ilgili anlatımlı çalışmanın videosu ise şöyle ;

evde-kolay-kurdele-nakisindan-gul-yapimi

broderie au ruban – farvebånd broderi – ribbon embroidery

1 Comment on Evde Kolay Kurdele Nakışından Gül Yapımı – Anlatımlı

  1. Bunu anneme anlatacağım, :) kendiside bu konularla ilgileniyor, çok teşekkürler…

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*