Evde Kolay Makrome Bileklik Yapmak

evde-kolay-makrome-bileklik-yapmak-600x415

Makrome ipinden bileklik yapmak için oldukça uzun zaman önce paylaşımlarım olmuştu. Bu yazımda yine sizlere çok güzel ve eğlenceli bir çalışmanın aşama aşama kayıt edilmiş yapımını gösteren resimli anlatımla baş başa bırakacağım.

Sizde evde makrome arkadaş bileklik modeli yapmayı bu sayede öğrenebileceksiniz. Sitemizde takı tasarım bölümünde bu tür çalışmalara çoğunlukla ulaşabileceğinizi belirtmek isterim.

Evde makrome ipinden bileklik yapmak için paylaştığım resimli anlatımda ne yapmanız gerektiği adım adım paylaşılmış.

Tek yapmanız gereken makrome bileklik yapmak için malzemeleri bir araya getirmek ve resimli anlatımdaki adımları uygulamak.

Şimdi sizleri evde kolay yapılan makrome bileklik modeli yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Umarım çalışmayı beğenirsiniz. Kolay gelsin.

evde-kolay-makrome-bileklik-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7498.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*