Evde Kolay Örgü Boncuk Kolye Yapımı – Resimli Anlatım


Evde Kolay Örgü Boncuk Kolye Yapımı – Resimli Anlatım

Epey zamandır evde kolay kolye yapımı ile ilgili çalışmalar paylaşmamıştım. Bu yazımda sizlere çok güzel ve kolay yapımı olan bir örgü kolye yapılışı ile ilgili resimli anlatım paylaşacağım. Adımları uygulayarak sizde bu güzel çalışmayı yapabilir ve yeni bir örgü boncuk kolye sahibi olabilirsiniz.

Evden para kazanmak isteyen bayanlar özellikle bu çalışmayı öğrensinler. Böylece satacakları yeni bir ürün elde etmiş olurlar. Evde bu güzel çalışmayı yapabilmeniz için paylaşacağım resimli anlatımda anlatıldığı gibi sizde evinizde boncukları örerek harika boncuklu kolyeler haline getirebilirsiniz. Evde kolay örgü boncuk kolye yapımı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatım ise şöyle ;

evde-orme-boncuk-kolye-yapimi

knit bead necklace – collier en perles de tricot – stricken Perlenkette

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*