Evde Kolay Örgü Horoz Yapımı – Anlatımlı


Evde Kolay Örgü Horoz Yapımı – Anlatımlı

Örgü işleri ile ilgili paylaşımlara epey ara vermiştim. Bu yazımda sizlere evde kolay örgü horoz yapımını anlatan güzel bir anlatımlı video paylaşacağım. Yine örgü horoz modellerini ve örneklerini de bulacağınız yazımda ki anlatımlı videoyu takip ederseniz, sizde aynı çalışmayı evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Evde örgü horoz motifleri yapabilir ve örnek resimlerdeki gibi çeşitli yerlerde kullanabilirsiniz. Önceki yazılarımda size örgü yumurtalı tavuk çalışmasının resimli anlatımlarını paylaşmıştım. Bu yazımda ise örgü horoz yapılışını anlatan bir çalışma paylaşacağım.

Evde kolaylıkla yapabileceğiniz bu çalışma ile ilgili yine sizlere birkaç farklı örgü horoz resimleri de paylaştım. Umarım beğenirsiniz. Sizde anlatımlı video sonrasında evinizde örgü horoz çalışmasını kısa sürede öğrenip, hemen yapmaya başlayabilirsiniz.

 

source : http://www.deryabaykalmodelleri.com/orgu-horoz-yapiyoruz/

knitting cock – tricoter coq – Strick Hahn

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*