Evde Kolay Örgü Lif Yapımı Şablonu


Evde Kolay Örgü Lif Yapımı Şablonu

Kolay örgü lif yapımı ile ilgili bu zamana kadar epey paylaşımda bulunmuşumdur. Lif yapılışı ile ilgili paylaşımları ve çalışmaları çok seviyorum. Hem yapımını hem de yapılışını anlatan çalışmaları… bu yazımda sizlere paylaşacağım şablon sayesinde sizde kare lif örneğini kolaylıkla yapmayı öğrenebileceksiniz. Evde kolay örgü lif yapımı şablonu sayesinde bu güzel lif modelini sizde evinizde kolaylıkla yapabileceksiniz.

Yine yazımın sonunda benzer yazılar kısmında yer alan anlatımlı lif çalışmalarına da göz atmanızı öneririm. Gerçekten farklı ve güzel lif modellerinin yapılışını anlatan çalışmalar paylaştım. Yuvarlak lif modeli yapımı, kare lif modeli yapılışı gibi daha birçok çalışmayı lif modelleri adlı bölümde kolaylıkla bulabilirsiniz. Lif yapımını seviyorsanız ve banyo ovunma bezi yapımı ile ilgili çalışmalar arıyorsanız her gün güncel bir şekilde sitemizde paylaşıyorum. Anlatımlı resimlerle ve anlatımlı videolarla bu çalışmaları sıkça sitemizde bulabilirsiniz.

Altta paylaştığım örnek resimdeki kare motifli lif modelinin yapılışını gösteren şablon ise şöyle ;

evde-orgu-banyo-lif-modeli-yapimi

evde-orgu-banyo-lif-modeli-yapimi2

Üstteki örneği paylaştığım şablondan yararlanarak aynı desenleriyle birlikte lif yapımını bilenler kolaylıkla yapabilirler. Lif yapımına yeni başlayanlar ise lif modelleri bölümüne girip, yapımını anlatan video ve resimli anlatımlara ulaşabilirler. Yine bu yazımın hemen sonunda benzer çalışmalar karşınıza gelecek. Onları da incelemenizi öneriyorum. Gerçekten güzel ve kaliteli lif modeli yapımıyla ilgili çalışmalar paylaştım. Kolaylıkla sizde lif yapımını anlatan çalışmalardan yararlanarak kolaylıkla kendinize veya hediye olarak banyo ovunma bezi yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://www.thechillydog.com/2015/07/knit-pattern-easy-checkered-washcloth.html

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*