EVDE KOLAY ÖRGÜ TEPEDEN TOPUZ SAÇ MODELİ YAP

evde-kolay-orgu-tepeden-topuz-sac-modeli-yap-2-345x415

Kolay yapılan saç modellerini paylaşmaya devam ediyorum. Bu günkü kendin yap çalışmasında evde kolay örgü tepeden topuz saç modeli yapmak için çok güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Detaylarını takip ederek sizde aynı modeli kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu güzel tepeden topuz saç modelini spor yapacağınız zaman yapabilirsiniz.

Saçınızı toplamak istediğinizde veya elbisenize saçınızı da kombin yapmak istediğinizde de bu güzel topuz örgü saç modelini yapmayı düşünebilirsiniz.

Evde kolay bir şekilde topuz saç modeli yapmak için resimli anlatımdaki gibi adımları uygulayarak sizde kısa sürede aynısını yapabilirsiniz.

Yapamasanız bile birisine rica etmeniz yeterli olacaktır. Yada kuaföre resimli anlatımı göstermeniz yeterli olacaktır. Şimdi sizleri çalışmanın resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-kolay-orgu-tepeden-topuz-sac-modeli-yap

source : http://www.repiny.com/pin-6738.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*