Evde Kolay Örgü Yumurtalık Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kolay Örgü Yumurtalık Yap

Evde patiklik iple yapılan bu güzel çalışmayı nette dolaşırken rastladığım bir sitede gördüm ve sizlere de paylaşmak istedim. Gerçekten çok güzel bir çalışma olup, aynısını sizde evinizde yapabilirsiniz. Paylaşacağım resimli anlatımdan yola çıkarak sizde bu çalışmayı evinizde kolayca ve eğlenerek yapabilirsiniz. Evde kolay örgü yumurtalık yapımını anlatan resimli anlatımlardaki adımları uygulamanız yeterli olacaktır.

Son zamanlarda sıkça duyduğumuz bu güzel çalışmayı sizde beğeneceksiniz. Gerçekten çalışma tamamlanınca, ortaya çok güzel bir sonuç çıkıyor. Örgü yumurtalı tavuğunuzu evinize gelen tüm komşularınız veya misafirleriniz çok beğenecekler. Hatta evden para kazanmak isteyen hanımlar varsa bu çalışmayı yaparak da güzel paralar kazanabilirler. Evde kolay bir şekilde bu çalışmayı yapmanız mümkün. Buyurun resimli anlatımlara ;

source : https://hatunzade.com/yumurtali-tavuk-nasil-orulur-resimli-anlatim/

chicken mesh – maille de poulet – weave chicken eggs

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Baran dedi ki:

    Merhaba Nuray Hanim,
    Resimler icin cok tesekkürler. Cok tatli duruyorlar yalniz nasil yaptiginizi ayrintili bir sekilde anlatmaniz mümkün mü acaba?
    Kolay gelisn

  2. Nuray dedi ki:

    merhabalar, yapımı detaylı olarak yazının sonunda yer verdiğimiz kaynak yani alıntı olan yerin adresinde verilmiş. o siteye ulaşırsanız detaylı anlatımını yapımcısından öğrenebilirsiniz. biz sadece tanıtım amaçlı paylaştık. anlatımına kaynak siteden ulaşmanızı rica edebilir miyim.