Evde Kolay Origami Ejderha Yapımı – Anlatımlı


Evde Kolay Origami Ejderha Yapımı – Anlatımlı

Origami çalışmalarını paylaşmaya son sürat devam ediyorum. Bu gün paylaşacağım origami çalışması ise kağıt katlama sanatı ile yapılmış çok güzel bir ejderha yani dragon yapımıdır. Evde kağıt katlama sanatını öğrenmek istiyorsanız ve origami ile ejderha yapmak istiyorsanız, bu yazımda paylaşacağım anlatımlı çalışmayı takip ederek evde kolaylıkla origami ejderha yapabilirsiniz.

Origami dragon yapılışı ile ilgili paylaşacağım anlatımlı video sayesinde sizde evde pratik bir şekilde kağıt katlama sanatı sayesinde ejderha figürü yapabilirsiniz. Ejderha figürü veya dragon figürünü evde kolay bir şekilde yapmak için paylaşacağım bu anlatımlı çalışmayı izleyebilirsiniz. Evde kolay origami ejderha yapılışı ile ilgili anlatımlı video ise şöyle ;

evde-kolay-origami-ejderha-yapimi

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*