Evde Kolay Origami Hediye Kutusu Yapımı


Evde Kolay Origami Hediye Kutusu Yapımı

Origami çalışmalarını çok seviyorum. Neredeyse her türlü şekli, hayvan figürünü veya süsü yapabiliyorsunuz. Sitemizde de her gün origami çalışmalarını paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda paylaşacağım çalışmada ise origami yani kağıt katlama sanatını kullanarak çok güzel ve eğlenceli bir hediye kutusu yapacağım. Detaylı anlatımı takip ederek gerekli katlamaları yaptıktan sonra sizinde çok güzel bir origami hediye kutunuz olacak.

Origami kağıt katlama sanatı sayesinde çok pratik bir şekilde kağıtları katlayarak istediğiniz şekilleri ortaya çıkarabiliyorsunuz. Origami çalışmalarını da yine sitemizde arama kutusuna ” origami ” yazarak bulabilirsiniz. Origami ile hediye kutusu, origami sürpriz kutusu yapılışı ile ilgili bu paylaşımda size sunacağım anlatımlı video sonrasında sizde kolay ve pratik bir şekilde kağıttan hediye kutuları yapabileceksiniz. Evde kolay origami hediye kutusu yapılışı ile ilgili anlatımlı videoyu takip ederek, evinizde sizde kolay bir şekilde origami sanatını öğrenebilirsiniz.

Origami kağıt katlama sanatı sonrası daha farklı şeyler yapmaya yöneleceksiniz. Aynı zamanda sitemizde bulacağınız origami kağıt katlama sanatı ile yapılan çalışmalarda oldukça işinize yarayacak… En son origami yazımı hatırlıyorum da, sanırım origami kurbağa yapımı ile ilgili bir çalışmaydı. Sizde origami çalışmalarınızı bize İLETİŞİM bölümünden gönderin yayınlayalım.

Evde origami ejderha yapımı ile ilgili de yine en son paylaştığım çalışmayı inceleyebilirsiniz. Ben yapamam demeyin, çünkü kağıt katlanarak yapılan bir çalışma ve oldukça kolay… İlk başlar size zor gelebilir ancak alıştıktan sonra eğlenerek birçok figürü yapmaya heves edeceksiniz. Sitemizde evde origami ile yapılan tüm çalışmaları bulabilir ve kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

evde-kolay-origami-hediye-kutusu-yapimi

origami gift box – origami gaveæske – coffret cadeau origami

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*