EVDE KOLAY OYUNCAK TAVŞAN YAPMAK

evde-kolay-oyuncak-tavsan-yapmak-440x415

Evde kolay oyuncak yapmak isteyenler için paylaştığım güzel bir çalışmanın resimli anlatımını sunacağım. Evde kolaylıkla sizde bu güzel oyuncak çalışmasını yapabilirsiniz.

Kumaştan oyuncak yapmak veya keçeden oyuncak yapmak için birçok örnek çalışmaya sitemizde yer alan ” Oyuncak ” kategorisinden ulaşabilirsiniz. Hemen bu yazımın altındaki çalışmalara da göz atabilirsiniz.

Resimli anlatımda adım adım ne yapmanız gerektiği belirtiliyor. Evde kumaştan oyuncak tavşan yapmak için benzer daha önceden de bir çalışma paylaştığımı hatırlıyorum.

Dikiş işlemi sonrası içini pamuk veya yünle doldurabilirsiniz. Göz için kırtasiyelerden oyuncak göz takımı satın alabilirsiniz. Yada alternatif düğme dikebilirsiniz.

Tavşan oyuncağının şablonu için resimli anlatımdan yararlanabilirsiniz. Bu tür güzel oyuncakları yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri oyuncak tavşan yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-kolay-oyuncak-tavsan-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7273.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*