Evde Kolay Parmak Arası Terlik Yapmak

evde-kolay-parmak-arasi-terlik-yapmak-329x415

Evde kolay terlik yapmak için daha önce de çok değişik çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere çok güzel ve eğlenceli bir çalışma paylaştım.

Evde kolay parmak arası terlik yapmak için malzemeleri keçe veya sert kumaş parçasından bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmada yün ip veya benzeri bir malzeme de kullanabilirsiniz.

Plaj terliği olarak da bilinen bu güzel parmak arası terlik modeli yapmak için resimli anlatımdaki adımları tek tek yapmanız yeterli olacaktır.

Daha önce keçeden plaj terlik modeli yapmak için farklı anlatımlar paylaştığımı hatırlıyorum. Onlarda hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz.

Şimdi sizleri evde kolay yapabileceğiniz ve denize giderken plajda kullanacağınız evde parmak arası terlik yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-kolay-parmak-arasi-terlik-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7462.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*