Evde Kolay Plastik Kaşıklardan Mavi Ayna Yapımı – Resimli Anlatım


Evde Kolay Plastik Kaşıklardan Mavi Ayna Yapımı – Resimli Anlatım

Aynı çalışmanın kırmızı renkte olanını paylaşmıştım. Bu çalışmayı çok beğeniyorum. Farklı anlatımını veya çalışmasını gördükçe sizlere paylaşmaktan da son derece mutluyum. Plastik kaşıktan ayna yapımı ile ilgili sitemizde resimli anlatım ve videolu anlatımlar bulunmaktadır. Hepsi de farklı ve değişik çalışmalardan oluşuyor. Eğer sizde evinize dekoratif ayna yapmak istiyorsanız, bu yazımda paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanabilirsiniz.

Her zaman dışarıdan büyük paralar verip farklı ayna tasarımları, ayna modelleri satın almaktansa, evde basit malzemelerden kendiniz de para vermeden dekoratif aynalar yapabilirsiniz. Hem eğlenecek hem de keyifli zaman geçirerek evinize çok güzel bir ayna yapabilirsiniz. Yapmanız gereken plastik kaşık satın alıp, bunları resimli anlatımda gösterildiği gibi adımları takip ederek, kendi dekoratif aynanızı yapmanız yeterli olacaktır.

Resimli anlatımdan yararlanarak çok kısa sürede eğlenerek harika bir dekoratif ayna yapabilirsiniz. Daha önce bu paylaşımın kırmızı renkte olanını paylaşmıştım. Bu yazımda ise mavi ayna yapılışı ile ilgili resimli anlatım paylaşacağım. Tek fark kırmızı yerine rengin mavi olmasıdır. Yoksa yapılış tamamen aynı mantıkta yapılmaktadır.

Plastik kaşıkların sap kısımları kesilir ve kaşığın iç kısmı efektif olarak kullanılır ve boyanır. Ortaya muazzam güzellikte bir ayna çıkıyor. Dilerseniz siz mavi yerine başka renklerde tercih edebilirsiniz. Eğer kırmızı rengi düşünüyorsanız, sitemizin arama kutusuna kırmızı ayna yazarak, bu çalışmanın kırmızı renkte olanına bakarak fikir edinebilirsiniz.

miroir cuillère en plastique – plastikske spejl – plastic spoon mirror

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*