Evde Kolay Ponpon Örtü Yapımı – Resimli Anlatım


Evde Kolay Ponpon Örtü Yapımı – Resimli Anlatım

Evde ponpon örtü yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde bu güzel çalışmayı evinizde kolayca yapabilirsiniz. İster örtü olarak kullanın. İsterseniz duvarınıza pano, dilerseniz kilim olarak da kullanabilirsiniz.

Evde kolay ponpon yapımını daha öncede paylaşmıştım. Bu yazımda paylaşacağım resimli anlatımda gösterilmiş, ancak siz zorlanırsanız sitemizdeki çatalla ponpon yapımı yazıma bakarak, nasıl kolay ponpon yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

Zaten ponponları yaptıktan sonra süzgeç şeklindeki malzemenin üzerine ponponları işliyorsunuz. Resimli anlatımı takip edin ve bu güzel çalışmayı evinizde yaparak, evinizin dekoratif havasını değiştirin. Evde kolay ponpon örtü yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 

source : http://www.goodshomedesign.com/pom-pom-rugwall-hanging-and-table-cover/

pompon tapis – pompon rug – pompon-Teppich

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*