Evde Kolay Ponpon Paspas Yapmak


Evde ponpon paspas yapmak isteyenler için daha önce de çeşitli resimli anlatımlar paylaşmıştım. Bu yazımda da sizlere evde kolay ponpon paspas yapmak isteyenler için güzel bir detaylı anlatım paylaştım. Kolay ponpon yapmak için birkaç gün önce çataldan ponpon yapmayı gösteren anlatımları paylaşmıştım.

Kendin yap bölümünden çatalla kolay ponpon yapılışını gösteren anlatıma ulaşabilirsiniz. Bu yazımda paylaştığım çalışmada ise evinize paspas yapmak istiyorsanız? ponpon yaparak güzel bir paspas yapmak isteyenler için resimli anlatımda tüm detaylar verilmiş.

Öncelikle eğer evinizde eski bir kilim veya paspas varsa, onu koyun şeklinde kolları ve bacakları olacak biçimde kesebilirsiniz. Yine koyun veya yapacağınız hayvanın kafa kısmını da kolları bacakları gibi yaptıktan sonra, ponponları hazırlayarak üzerine ekleyebilirsiniz.

Resimli anlatımda tüm detayları bulabilir ve ponponları yaptıktan sonra paspasınızı yapmaya başlayabilirsiniz. Şimdi sizleri evde kolay ponpon paspas yapmak için resimli anlatım ile baş başa bırakıyorum.

evde-kolay-ponpon-paspas-yapmak

Resimli anlatımda gördüğünüz gibi ponponları yaptıktan sonra hayvan şeklindeki paspasın üzerine ponponları eklemeniz yeterli oluyor. Resimli anlatımda koyun paspas modeli yapılmış. Hemen son karede ise ayı paspas modelini görüyorsunuz. Sizde buna benzer çalışmaları yapabilirsiniz.

Paspas satılan alışveriş merkezlerinde bu tür ayıcıklı, hayvan şeklinde paspaslar satın alabilirsiniz. Üzerine kolay ponponlar yaparak ekledikten sonra inanılmaz bir çalışmaya da imza atmış oluyorsunuz. Bence evinize yapmayı düşünebilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://weheartit.com/entry/213152784

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*