Evde Kolay Ponponlu Kitap Ayracı Yapılışı – Resimli Anlatım


Ponpon Kitap Ayracı Nasıl Yapılır

Yün ipten ponpon yaparak bunu kitap ayracı olarak kullanmaya ne dersiniz? Peki o halde yapalım. Öncelikle annelerimizin kazak örgüsünde kullandıkları yün ip veya normal ipi alın. Daha sonra onu ponpon yapmak için çatal veya karton kullanabilirsiniz. Sitemizde nasıl ponpon yapılır ile ilgili çalışmalar var.

Hemen altta karşınıza çıkacaklar. Onları inceleyerek kolayca ponpon yapımını öğrenebilirsiniz. Ponpon kitap ayracı yapımında renkli ip kullanabilirsiniz. Yada birkaç ipi karıştırabilirsiniz. Ponpon kitap ayracına bayılacaksınız.

Bu tür çalışmalar yaparak sevdiğiniz kişilere hediye edebilirsiniz. Kitap okumayı sevenlere verebilirsiniz. Kitap ayracı yaparken ponpona bağlayacağınız bir ipi uzun ve kalın tutarak kitap ayracınızı tamamlamış olursunuz.

Ponpon kısmı dışarıda kalacak ve ip kısmı ise okuduğunuz sayfada yer alacak. Bu kadar basit. Değişik ve güzel ponpon çalışmalarında görüşmek dileğiyle arkadaşlar. Şimdilik kendinize iyi bakın. Bu güzel çalışmayı sevdiyseniz de? facebook ve diğer sosyal medya üyelik hesaplarınızda paylaşırsanız seviniriz. Bol şans.

evde-ponponlu-kitap-ayraci-yapimi
Evde Kolay Ponponlu Kitap Ayracı Yapılışı – Resimli Anlatım

serre-livres – bookmark – Buchstützen

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*