Evde Kolay Pullu Top Süs Yapılışı

Pulu olan süs top yapılışı

Doğum günü veya özel etkinliklerde işinize yarayacak bu güzel DIY projesini sizde seveceksiniz. Kolayca yapabilir ve hemen evinizi süslemede kullanabileceğiniz harika bir çalışma. Pullu top süs çalışmasını severek yapabilirsiniz.

Yapımı zor gibi gözükse de aşamaları önce anlayıp, daha sonra adım adım uygulayabilirsiniz. İlk olarak iğne, parlak pul, yapıştırıcı ve top malzemesini temin etmeniz gerekiyor. Bu tür malzemeleri hobi malzemeleri satılan yerlerden kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Pullu top süs yaparak evde doğum günü kutlamalarında kullanabilir veya eğlenceli etkinliklerde bu çalışmayı kullanabilirsiniz. Yada hobi olarak bu tür güzel süs çalışmaları yaparak evinizi yada iş yerinizi noel yani yıl başı gecesi güzelleştirebilirsiniz.

Sevdiklerinizi mutlu etmenin kolay yolu olarak bu güzel çalışmayı önerebilirim. Yapımı zor olmayan ve kısa sürede yaparak evinizi yada bulunduğunuz ortamı ışıl ışıl süslü hale getirebileceğiniz harika bir çalışma. Mutlaka yapın ve önerin.

evde-kolay-pullu-top-susu-yapimi

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Evde Kolay Pullu Top Süs Yapılışı için yorumda bulun

    Evde Kolay Pullu Top Süs Yapılışı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Evde Kolay Pullu Top Süs Yapılışı için ilk yorumu yapabilirsin.