Evde Kolay Renkli Örgü Çorap Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kolay Renkli Örgü Çorap Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kolay bir şekilde bu renkli örgü çorap çalışmasını sizde yapabilirsiniz. 4 farklı renkteki ipin kullanıldığı çalışmanın yapılışını anlatan resimleri aşağıda paylaştım. Umarım beğenirsiniz. Bu tür çalışmalar çok hoşuma gidiyor. Sizlerde evinizde örgü çoraplar yapabilir ve keyifle kullanabilirsiniz. Evden para kazanmak isteyen bayanlar da yine bu yazımda paylaşacağım çalışmayı yapıp, turistlere satabilirler.

Renkli örgü çoraplar her zaman sevilir ve beğenilerek satın alınabilir. Evde kolay renkli örgü çorap yapımı ile ilgili adım adım anlatımlı resimlere bakarak sizde tıpatıp aynısını yapabilir ve uzun ömürlü kullanabilirsiniz. Çocuklarınıza ve eşinize de bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Hatta renkli örgü çorap yapıp doğum günü olan arkadaşlarınıza da hediye edebilirsiniz. İnanın çok mutlu olacaklardır.

source : https://hobbywork.ru/vyazhem-originalnyie-noski/

tricoter des chaussettes – knitting socks – Stricken von Socken

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Evde Kolay Renkli Örgü Çorap Yapımı – Resimli Anlatım için yorumda bulun

    Evde Kolay Renkli Örgü Çorap Yapımı – Resimli Anlatım için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Evde Kolay Renkli Örgü Çorap Yapımı – Resimli Anlatım için ilk yorumu yapabilirsin.