EVDE KOLAY ŞAL BAĞLAMA BANDANA BAĞLAMA ÖRNEKLERİ

evde-kolay-sal-baglama-bandana-baglama-ornekleri-446x415

Evde şal bağlama teknikleri veya şal dolama yöntemlerini arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bu yazımda sizlere evde kolay şal bağlama bandana bağlama örneklerini paylaştım.

Resimli anlatımda birçok kare de kolay şal nasıl bağlanır? veya bandana bağlama yöntemleri tek tek verilmiş. Yapmanız gereken resimli anlatımda beğendiğiniz şekli kendinizde uygulamak. İnanın değişik şekiller ve nasıl yapılacağı çok detaylı bir şekilde paylaşılmış.

Dışarıya çıkarken veya yaz geldi, yazın kıyafetlerinize renk katacak bandana, şal veya benzeri eşyalarınızı nasıl bağlayacağınızı öğrenmek istiyorsanız, resimli anlatımdan yararlanabilirsiniz.

Resimli anlatımda fular bağlama teknikleri de paylaşılmış. Evde kolay fular bağlama yöntemlerini daha önce de paylaşmıştım.

Benzer çalışmaları sitemizde bulabileceğiniz gibi hemen bu yazımın da altında örneklerine rastlayabilirsiniz. Evde kolay şal bağlama yöntemlerine ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-kolay-sal-baglama-bandana-baglama-ornekleri

source : http://www.repiny.com/pin-588.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*