EVDE KOLAY SARI RENK TIRNAK SÜSLEME RESİMLİ ANLATIM

evde-kolay-sari-tirnak-susleme-resimli-anlatim-582x415

Evde kolay yapılan tırnak süsleme çalışmalarıyla ilgili uzun zamandır paylaşım yapmamıştım. Bu yazımda sizlere evde kolay tırnak boyama çalışması olarak sarı renk süsleme tırnak çalışmasının resimli anlatımını paylaştım.

Sizde evde tırnaklarınızı bu şekilde sarı renkler eşliğinde şekillendirerek süsleyebilirsiniz. Son zamanlarda tırnak süsleme modasına katılmadıysanız, geç kalmış sayılmazsınız.

Sitemizde benzer birçok kolay tırnak süsleme çalışmalarını bulabilirsiniz. Tırnak süsleme alanında birçok farklı çalışmayı sitemizde zamanında eklemiştim. Diğer çalışmalar bu yazımın hemen altında karşınıza çıkacaktır.

Onları da inceleyebilirsiniz. Evde kolay sarı renk tırnak süsleme resimli anlatımı sayesinde sizde adımları uygulayarak elbiselerinize uyumlu tırnak süsleme çalışmaları yapabileceksiniz. Şimdi sizleri anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-kolay-sari-tirnak-susleme-resimli-anlatim

source : http://www.repiny.com/pin-2966.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*