EVDE KOLAY ŞELALE ÖRGÜ SAÇ MODELİ YAP

evde-kolay-selale-orgu-sac-modeli-yapmak-477x415

Farklı saç modellerini paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda ise sizlere evde kolay şelale örgü saç modeli yapmak isteyenler için güzel bir anlatım paylaştım. Resimli anlatımda adımlar detaylı bir şekilde verilmiş.

Kara kalem çalışılmış. Ancak yine de anlayabileceğinizi düşünüyorum. Eğer yapamazsanız bile bir kuaföre gösterdiğinizde kısa sürede aynı modeli size yapacaktır. Evde kolay bir şekilde yapabileceğinizi düşünüyorum.

Şelale örgü modeli sayesinde saçınız diğer bayanlardan daha güzel gözükecek. Farklı ve değişik saç örgüsü modellerini sürekli buldukça sitemizde paylaşıyorum.

Hemen bu yazımın altında daha değişir birçok yeni saç modelinin yapılışını gösteren çalışmalara ulaşabilirsiniz. Evde kolay yapılan bu güzel modelin adı ise şelale örgü saç modeli diye geçiyor.

İlk kez duydum ve görünce siz sevgili ziyaretçilerimle de paylaşmak istedim. Şimdi sizleri yeni şelale saç örgüsü modelinin yapımını gösteren resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-kolay-selale-orgu-sac-modeli-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-6842.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*