Evde Kolay Şort Süsleme


Evde Kolay Şort Süsleme

Evde kolay şort süsleme çalışması olarak paylaştığım resimli anlatımdan yararlanarak sizde evinizdeki kot şortlarınızı süsleyebilirsiniz. Kot etek süsleme, kot şort süsleme gibi daha birçok şekilde bu çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz. Resimli anlatımda yapılan çalışma da bir kalıp kullanılmış. Kalıp üzerinde şekiller var ve süslemek istediğiniz kumaş şort veya kot şortun üzerine tutup, üzerini boyamanız yeterli oluyor.

Kalıptaki şekilleri kendinize göre değiştirebilirsiniz. Böylece hazırladığınız kalıp ile kumaş şort süsleme çalışması veya kot şort süsleme çalışmasına başlayabilirsiniz. Bu çalışma sayesinde süslemeyi düşündüğünüz tüm eşyalarınıza aynı kalıbı kullanabilirsiniz. Kalıp yapmak çok kolay… kalın bir mukavva kullanarak üzerine yapmayı düşündüğünüz süs çalışması için şekilleri maket bıçağı ile oyabilirsiniz. Yapması oldukça kolay olan bu çalışmayı yaparak, evinizdeki tüm eşyalarınızı süsleyebilirsiniz. Böylece hem eski elbiselerinizi atmak zorunda kalmaz, hem de yenileyerek onlara yeni hayatlar kazandırmış olursunuz.

Şimdi sizleri kot şort süsleme çalışması örneğiyle baş başa bırakıyorum ;

evde-kolay-kot-sort-susleme

Bu çalışmayı geliştirebilir ve evinizdeki tüm eşyalarınızı süslemede kullanabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmada kullanacağınız malzemelerin kaliteli olmasına da dikkat edin. Bu tür çalışmaları bu yazımın sonunda benzer projeler şeklinde karşınıza çıkacak. O çalışmalara da göz atmanızı öneririm. Kendin yap kategorisinde bu tür benzer çalışmaları sıkça paylaşmaya da devam edeceğim. Bu güzel çalışmayı beğendiyseniz, sosyal medya hesabınızda paylaşırsanız sevinirim.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*