EVDE KOLAY SÜS YAPIMI

basit süs nasıl yapılır

Özellikle bayanlar evlerinin daha dekoratif ve daha güzel görünmesi için elinden geldiği kadar dekoratif ürünler satın alarak adeta evi rengarenk yapmaktadırlar. Bazen kapı süsü dekoru olurken bazen de TV ünitesi için farklı dekoratif ürünler satın almaktadırlar.

Ancak bazı zamanlarda da tam olarak istedikleri süsleri bulamayınca kara kara düşünmeye başlarlar. Bizim amacımız ise dekor ürünlerine para vererek satın almaktansa sizlere birkaç fikir üretmeniz için site paylaşımlarına başlamış bulunmaktayız. Basit süs yapımı çalışmalarını sitemizde fazlaca bulabilirsiniz bu arada.

Derdinize çare olmak niyetiyle artık tamamen evde kolay süs yapımı konusunda gerek buzdolabınızı süsleyecek gerekse de TV ünitenizi hatta evinizin farklı odaları içi duvar süsleri, vazo içi süsler yapabileceksiniz. Resim görselleri sizlere ilham vermesi için en iyi şekilde nasıl yapıldığına dair kafanızda birşeyler canlandırmanız açısından süsler eklenmiştir. Kolay süs çalışmaları örnekleri hemen altta fazla fazla var.

Vazodan, duvar süslerine, Üniteden, mutfak süslerine kadar hepsini siz yapabilirsiniz. İplik, boncuk, vazo, kuru bitkiler, tahta parçaları hatta raptiye sayesinde bile güzel sonuçlar alabilirsiniz. Küçük top şeklinde iplik topakları ile saksınızı neşelendirebilir. Çiçeklerinizde açan çiçek görünümü bile verebilirsiniz. Evde kolay süs yapımı isimli bu paylaşım tamamen siz bayanlara özel kafalardaki planların ortaya çıkmasına teşvik etmek için sunulmaktadır.

Sizin de evde yapıla bu gibi süsleriniz varsa diğer ziyaretçiler ile paylaşabilirsiniz. Bu sayede hem yaptığınız süsü herkes görebilir hem de yardımcı olmuş olursunuz. Özellikle son günlerin modası dış kapı süsleri bu zamanlar oldukça ilgi çekiyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. EVDE KOLAY SÜS YAPIMI EVDE KOLAY SÜS YAPIMI için yorumda bulun

    EVDE KOLAY SÜS YAPIMI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak EVDE KOLAY SÜS YAPIMI için ilk yorumu yapabilirsin.