Evde Kolay Süs Yapımı – Resimli Anlatım


Evde Kolay Süs Yapımı – Resimli Anlatım

Evde süs yapımı ile ilgili paylaşımlara devam ediyorum. Bu yazımda sizlere farklı ve kurdeleden yapılan süs ağacı ile ilgili resimli bir anlatım paylaşacağım. Evde kolay süs yapımı ile ilgili çalışmalar hayatımızda her zaman bize lazım olan bilgilerdir. Çünkü bir doğum günü kutlaması veya özel kutlama olduğunda hemen nelerden süs yapabiliriz? diye düşünmeye başlarız. Fakat bu tür çalışmalardan haberdar olduğumuzda ve bilgimiz olduğunda hemen pratik bir şekilde kağıttan süs, kartondan süs veya el işi kağıdından kolay süsler yapabiliriz.

Bu yazımda paylaşacağım çalışma sayesinde sizde pratik bir şekilde kolay nasıl süs yapacağınızı öğreneceksiniz. İşime yaramaz dediğimiz bu bilgiler bazen bize altın gibi lazım olabilmektedir. Bilmekten zarar gelmez. Paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde evinizde bu tür süsleme çalışmaları yapmasını öğrenebilir ve pratik bir şekilde yapmaya başlayabilirsiniz. Bu tür çalışmaları beğeniyorum. Sizlerin de beğeneceğini umuyorum. Evde kolay süs yapılışı ile ilgili çalışmaları arıyorsanız, bu çalışma da onlardan birisi…

evde-kolay-sus-yapimi

source : http://www.pekmarifetli.com

décorations faciles – easy decorations – einfache Dekorationen

2 Comments on Evde Kolay Süs Yapımı – Resimli Anlatım

  1. BU TÜR PAYLAŞIMLARA BAYILIYORUM. GERÇEKTEN ÇOK GÜZELLER. HEMEN YAPASIM GELDİ DORUSU… EVDE BENDE KOLAY SÜS YAPIMI İLE İLGİLİ BİLGİLER BİLİYORUM. İSTERSENİZ SİZİNLE PAYLAŞABİLİRİM. MAİL ATTIM. KOLAY GELSİN.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*