Evde Kolay Sütyen Süsleme Nasıl Yapılır


Evde sütyen süsleme çalışmaları ile ilgili örnek çalışmalar arıyorsanız? doğru yerdesiniz. Bu yazımda sizlere çok güzel ve eğlenceli bir sütyen süsleme çalışmasının resimli anlatımını paylaştım. Resimli anlatımda adım adım sütyen nasıl süslenir? öğrenmiş olacaksınız. Öncelikle her sütyen süslenmez.

Bu yüzden resimli anlatımdaki benzer sütyen modelinden alıp, üzerini süslemeyi düşündüğünüz taş süslerini de yine hobi el işi mağazalarından temin edebilirsiniz. Yapıştırıcı ister güçlü bir silikon yapıştırıcı kullanın. İsterseniz süsüne göre dikme işlemi de yapabilirsiniz. İlk olarak evde sütyen süsleme işlemi için malzemelere bakalım ;

  • sütyen.
  • küçük taş süsler.
  • yapıştırıcı.
  • makas.
  • iğne iplik. (gerekirse)

Malzemeleri kendinize göre değiştirebilirsiniz. Öncelikle sütyenin ön kısmını yapıştırıcı ile biraz sıvazlıyorsunuz. Arkasından süs taşlarını tek tek aralık vermeden yapıştırmanız gerekiyor. Şekilli süsleme de yapabilirsiniz. İster bir sıra geçtikten sonra arkasındaki sırayı eksik bırakabilirsiniz.

Süsleme çalışmasını yaparak, süslü sütyen modelini kolaylıkla da satabileceğinizi unutmayın. Turistik yerlerde bu tür çalışmaları alacak birçok müşteriye ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri evde sütyen süsleme çalışmasının resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum.

evde-sutyen-susleme-nasil-yapilir

Gördüğünüz gibi son karede harika süsleme çalışması yapılmış. Siz süslerin modelini ve şeklini kendinize göre seçip de alabilirsiniz. Fakat resimli anlatımdaki süs taşlarını hobi malzemesi satan yerlerden kolaylıkla da bulabilirsiniz. Bu tür çalışmalar yaparak sütyen süsleme veya elbise süslemeler olarak çalışmaları genişletebilirsiniz. Değerlendirme kategorisinde bu tür çalışmaları sıkça paylaşıyorum. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/269094

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*