Evde Kolay Taşlı Bileklik Yapmak


Evde kolay bileklik yapmak için paylaştığım resimli anlatımdan yararlanarak sizde güzel bileklikler veya bilezikler yapabilirsiniz. Evde kolay takı yapmak için daha önce de çeşitli ve güzel çalışmalar paylaşmıştım. Resimli anlatımdaki adımları takip ederek sizde evde kolay taşlı bileklik yapabilirsiniz.

Yaptığınız el yapımı bileklikleri elbiselerinize kolaylıkla kombinleyebilirsiniz. Ayrıca yaptığınız el yapımı taşlı bileklikleri sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Bu tür çalışmalar yaparak turistik yerlerde kolaylıkla da satabilirsiniz.

Evde kolay taşlı bileklik yapmak için kullanacağınız malzemeler de oldukça basit. Bileklik ipi, makas, boncuk türü taş, çeşitli süs malzemelerini bir araya getirdikten sonra ipi örgü şeklinde resimli anlatımdaki adımları uygulayarak örmeye başlıyorsunuz.

Taş gelecek kısım için halka şeklinde örgü yaptıktan sonra arasına taşı geçirebilir ve sıkıca ilmek atabilirsiniz. Tüm detaylar resimli anlatımda bir bir gösterilmiş. Yapmanız gereken resimli anlatımdaki gibi el yapımı taşlı bileklik çalışmasını yapmak. Bu güzel çalışmanın anlatımı aşağıdadır. Evde kolay taşlı bileklik yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

evde-kolay-tasli-bileklik-yapmak

Resimli anlatımda gördüğünüz gibi öncelikle ipi düz bir şekilde dizinize koyuyorsunuz. Süs taşları sırasıyla geçirdikten sonra ipi halka yapacak şekilde süs taşlara halka biçiminde uygulamanız da gerekiyor. İpten halka şeklinde örgü yaptıktan sonra çalışmayı tamamlayabilirsiniz. Süslü taştan örgü bileklik yapmak için de bu güzel çalışmayı kendinize göre değiştirebilirsiniz. Süslü taş bileklikler yapmak için sitemizdeki takı tasarım bölümüne de göz atabilirsiniz.

source : http://stylowi.pl/480813

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*