Evde Kolay Tel İle Wrap Küpe Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kolay Tel İle Wrap Küpe Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kolay takı yapımı ile ilgili uzun zamandır paylaşım yapmamıştım. Bu yazımda sizlere çok güzel bir takı yapımı ile ilgili anlatımlı resimler paylaşacağım. Son zamanlarda zarafeti ile ilgi çeken bir küpe modelinin yapılışını paylaşacağım. Bu küpe modelinin adı wrap küpedir. Bayanların çok hoşuna giden bu küpe modelinin yapımını anlatan çalışma sayesinde sizde evinizde bu güzel çalışmayı yapabilecek ve takı koleksiyonunuzu arttırabileceksiniz.

Yine evden para kazanmak isteyen bayanlar içinde önemli bir çalışma olup, para kazanmak isteyen bayanların mutlaka bu çalışmayı öğrenmeleri gerektiğini belirtmeliyim. Evde kolay tel ile wrap küpe yapımını öğrenebilirler ve satışa sunacakları ek bir ürünleri olmuş olur. Yapılışı oldukça kolay olan wrap küpe modelini sizlerde öğrenip evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Kolay wrap küpe yapımını anlatan resimler aşağıdadır.

source : https://vrukodelii.com/sergi-v-tenike-wire-wrap/

boucles d’oreilles wrap – wrap earrings – Wrap Ohrringe

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Evde Kolay Tel İle Wrap Küpe Yapımı – Resimli Anlatım için yorumda bulun

    Evde Kolay Tel İle Wrap Küpe Yapımı – Resimli Anlatım için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Evde Kolay Tel İle Wrap Küpe Yapımı – Resimli Anlatım için ilk yorumu yapabilirsin.