EVDE KOLAY TELLİ TAÇ YAPMAK


Evde kolay telli taç yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı yaparak sizde çok güzel taç modeline sahip olacaksınız.

Evde kolay yapılan taç modeli çalışmalarını kendin yap kategorisinde bulabilir ve nasıl yapıldıklarını resimli anlatımlardan yararlanarak öğrenebilirsiniz.

Evde kolay telli taç yapımı için paylaştığım çalışmadaki malzemeleri hobi marketlerden temin ettikten sonra, adımları uygulayarak aynısını yapabilirsiniz.

Taç yaparak çocuklarınıza verebilir veya kendiniz için elbiselerinize uyumlu aksesuar olarak da kullanmayı düşünebilirsiniz.

Evde pratik telli taç nasıl yapılır diyenler için daha önce de benzer çalışmalar paylaşmıştım. Onları da mutlaka incelemelisiniz. Şimdi sizleri kolay yapılan telli taç modeli için anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-kolay-telli-tac-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

1 Comment on EVDE KOLAY TELLİ TAÇ YAPMAK

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*