Evde Kolay Tığ İşi Çiçek Örgü Modeli Yapımı – Anlatımlı

Tığ işinden çiçek örgüsü

Evde yapılan tığ işi çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere tığ işi çiçek örgü modeli yapılışını anlatan güzel bir çalışma paylaşacağım. Eğer sizde evde kolay tığ işi çiçek örgü modelini yapmayı öğrenmek istiyorsanız, bu yazımda paylaşacağım anlatımlı videoyu sonuna kadar izlemelisiniz.

Bu sayede kolayca sizde evde tığ işi çiçek örgü modelini yapmayı öğrenebilirsiniz. Diğer tığ işi çalışmaları sitemizdeki tığ işi kategorisinden ulaşabilirsiniz. Yine diğer farklı örgü modellerine de sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Evde kolay tığ işi çiçek örgü modeli yapımı ile ilgili anlatımlı çalışma ise şöyle ;

evde-kolay-tig-isi-cicek-orgu-modeli-yapimi

evde-kolay-tig-isi-cicek-orgu-modeli-yapimi

Tığ işi ile yapılan çiçek desenlerini elbiselere veya örgü kazak yada değişik çalışmalara eklendiğinde yapılan örgü daha bir değerli oluyor. Daha güzel gözüküyor ve görenleri hayran bırakıyor.

Örgü işlerinde motif önemli bir konu olup, sizlerde izleyip öğrendiğiniz bu güzel motif çalışmaları sayesinde çok güzel süslü örgü işleri yapabilirsiniz hanımlar.

Anlatımlı kolay örgüleri severek yapabilir ve harika işler ortaya çıkarabilirsiniz hanımlar. Zorlandığınız bir konu olsa bile bize yazmayı ihmal etmeyin. Yardımcı olmaya çalışırız. Kolay gelsin iyi örgüler hanımlar.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Evde Kolay Tığ İşi Çiçek Örgü Modeli Yapımı – Anlatımlı için yorumda bulun

    Evde Kolay Tığ İşi Çiçek Örgü Modeli Yapımı – Anlatımlı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Evde Kolay Tığ İşi Çiçek Örgü Modeli Yapımı – Anlatımlı için ilk yorumu yapabilirsin.