Evde Kolay Tığ İşi Çiçek Yapımı


Tığ işinden çiçek yapılışı

Tığ işi çalışmaları sizde benim gibi seviyorsanız? bu güzel çalışmanın detaylarını öğrenerek sizde tığdan çiçek yapımını öğrenebilirsiniz. Tığla çiçek nasıl yapılır diyenler için daha önce de benzer çalışmalar paylaştığımızı hatırlatmak isterim.

Örnek resminde gördüğünüz gibi tığ işinden çiçek motifi yaparak çeşitli örgülerinizde kullanabilirsiniz. Tığ çiçek motifli örgüler ortaya çıkarabilir veya bu bilgiyi biliyorsanız bile tazeleyebilirsiniz.

Anlatımlı tığı işi çalışmalarını sitemizde tığ kategorisinde bolca bulacaksınız. Hatta benzer yazılar bölümünde de çok güzel tığ çalışmalarına ulaşacaksınız. Onları da mutlaka inceleyin ve nasıl yapıldıklarını öğrenin derim hanımlar.

Tığ işi çiçek figürleri yapmanın kolay yolu yine öğretici bu güzel videoları izlemek ve modeli kavradıktan sonra kolları sıvamak ve yapmak. Tığ işi şal yapımında veya değişik örgülerde bu çiçek örneğini yapabilirsiniz.

evde-kolay-tig-isi-cicek-yapimi

Tığ işi gül yapımı veya çiçek yapımı olarak değerlendireceğiniz bu güzel çalışmayı hobilendik kanalında bulduk. Çok güzel diğer çalışmaları da ve mutlaka incelemenizi öneririm arkadaşlar.

Tığ işi örgüler yapıyorsanız? bu güzel çalışmayı detaylıca öğrenebilir ve örgülerinizde kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Genelde tığ işi çalışmalar yapan hanımlar çiçek motifi yapmayı bilir. Ancak bu farklı gibi.

Bu yüzden önerdiğim bir çalışma ve tek renk iple harikalar yaratabilirsiniz. Ben sarı renk güzel bir çiçek motifi yapmayı düşünüyorum. Sizde değişik renklerde tığ işi çiçek örneğini yapabilirsiniz hanımlar. Kolay gelsin.

kaynak : https://www.youtube.com/channel/UCh_D-Z8gGQ3WMV_IXpeoTfQ

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*