EVDE KOLAY TIĞ İŞİ ELDİVEN NASIL YAPILIR


Evde kolay tığ işi eldiven nasıl yapılır? diyenler için bu yazımda çok güzel bir örneğin anlatımlı videosunu paylaştım. Damla hanımın çalışmalarından devam ediyoruz.

Bu yazımda yine onun güzel bir çalışmasına yer verdik. Evde kolay bir şekilde sizde anlatımlı videoyu izledikten sonra ve çalışmayı öğrendikten sonra tığ işi eldiven yapabileceksiniz.

Böylece tığ işinden yapılmış eldivene sahip olacaksınız. Çocuklarınıza veya kendinize yada eşinize yapabileceğiniz bu güzel tığ işi eldiven modeli ile ilgili benzer çalışmaları hemen bu yazımın altında bulabilirsiniz.

Sitemizde yer alan örgü işleri ve tığ işi kategorisinde de benzer çalışmalara ulaşabilirsiniz. Tığdan eldiven yapmak için paylaştığım anlatımlı video öncesi bir de yapılmış halini gösteren örnek bir resim paylaştım.

Şimdi sizleri örnek resim ve çalışmanın anlatımlı videosu ile birlikte baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-kolay-tig-isi-eldiven-nasil-yapilir

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*