Evde Kolay Tığ İşi Patik Yapmak


Evde kolay tığ işi patik yapmak için sizlere bu yazımda güzel bir resimli anlatım paylaştım. Adımları uygulayarak sizde bebeğinize veya bebeği olanlara çok güzel mavi patik yapmayı öğrenebilirsiniz. Evde kolay patik yapmak için sizlere paylaştığım diğer çalışmalara da göz atmanızı öneriyorum. Gerçekten bu zamana kadar güzel patik yapmak isteyenler için harika çalışmaların resimli anlatımları ile videolu anlatımlarını paylaştım. Evde kolay tığı işi patik yapmak isteyenler için paylaştığım bu güzel çalışma da tüm detaylara ulaşabilirsiniz. Adım adım tüm yapılacak işlemleri anlatımdan yararlanarak güzel mavi patik modeli yapabilirsiniz. Bebeğinize veya yeni bebek sahibi olan sevdiklerinize bu güzel çalışmayı yaparak onları sevindirebilirsiniz. Tığ işi kategorisinde daha önceden kız bebek patik yapmak için yeni modellerin yapımını anlatan çalışmalar paylaşmıştım. Yine mavi erkek patik modeli yapmak isteyenler de tığ işi bölümüne ulaşarak çeşitli çalışmalara ulaşabilirler.

Bu makalemin hemen altında yeni erkek patik modelleri ve yapılışını anlatan çalışmalara da ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri tığdan kolay erkek patik modeli yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

evde-kolay-tig-isi-patik-yapmak

Gördüğünüz gibi mavi patik modeli yapmak için paylaştığım resimli anlatımın son karesinde bitmiş hali paylaşılmış. Bu tür patikler yaparak satabilir ve evinize ek gelir de elde edebilirsiniz. Evde kolay patik yapmak isteyenler için her gün değişik kız patik modeli yapmak ve erkek bebek patiği yapımı ile ilgili çalışmaları sitemizde paylaşıyoruz. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/40222246

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*