EVDE KOLAY TIRNAK SÜSLEME

evde-kolay-tirnak-susleme-500x415

Evde kolay tırnak süsleme çalışmaları veya örnekleri arıyorsanız? doğru adreste olduğunuzu belirtmek isterim. Sitemizde nail sanatı yani tırnak süsleme çalışmaları ile ilgili birçok çalışmaya ulaşabilirsiniz.

Bu yazımda sizlere nail tırnak süsleme tekniği olarak güzel bir basit çalışmanın resimli anlatımını paylaştım. Evde bant ile nail sanatını sizde tırnaklarınıza uygulayabilirsiniz.

Profesyonelce olmasa da tırnaklarınızı değişik bir şekilde süsleyebilir ve etrafınızdakileri şaşırtabilirsiniz. Nail sanatı ile yapılan süsleme çalışmaları belki pahalıya yapılıyor olabilir.

Ancak tekniğini öğrenerek sizde evde zorlanmadan güzel tırnak örnekleri yapabilirsiniz. Günü birlik kullanacağınız bu güzel süs çalışmaları sayesinde gittiğiniz etkinliklerde parmaklarınız sayesinde dikkatleri üzerinize çekebileceksiniz. Evde kolay yapılan tırnak süsleme örneği ise şöyle ;

evde-kolay-tirnak-susleme

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*