Evde Kolay Topuz Saç Modeli Yapmak


Bu yazımda sizlere uzun zamandır ara verdiğim yeni saç modeli yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım. Evde kolay bir şekilde sizde topuz saç modeli yapmayı öğrenebilirsiniz.

Düğün, nişan veya özel bir gün için saçınızı topuz yapması için kuaförlere dünyanın parasını vermek yerine, kendi kendinize saçınızı toplayabilir ve topuz saç modeli yapabilirsiniz.

Yapımı kolay olan bu çalışmayı öncelikle bir arkadaşınızda deneyebilir veya kendi kendinize de uygulayabilirsiniz. Sitemizde bulunan saç modelleri bölümünde daha değişik ve farklı saç modeli yapmak için anlatımlı birçok çalışma bulunuyor.

Yine bu yazımın hemen altında da karşınıza yeni saç modeli yapmak için resimli birçok anlatım çıkacak. Onları da incelemenizi öneriyoruz. Şimdi sizleri evde kolay topuz saç modeli yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-kolay-topuz-sac-modeli-yapmak

source : http://hercanvas.com/how-to-make-a-sock-bun-20-different-styles/

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*