Evde Kolay Üç Renk Kum Boncuktan Kolye Yapımı


Üç renk kum boncuklu kolye yapımına ilişkin paylaştığım bu güzel takı çalışmasını seveceksiniz. Ben ilk gördüğümde şaşkınlık içerisinde kaldım ve nasıl yaparım diye düşünmeye başladım. Ancak başlamadan önce zor gelen takı çalışması bittiğinde hiçte o kadar zormuş hissi yaşattı bende… bu yüzden sizde görür görmez ben bunu yapamam demeyin.

Boncuk olarak farklı malzeme de kullanabilir veya renklerini kendinize göre değiştirebilirsiniz. Yapımı detaylıca verilen videoda ki kolay takı çalışmasının malzemeleri ise şöyle ;

 • Tespih ipi.
 • Tespih taneleri veya boncuk.
 • Renkli boncuk benzeri malzeme.
 • Makas.
 • Çakmak.
 • El becerisi.

Sonuncu madde benim için geçerli onu kafanıza takmayın. Kimi ev hanımlarının eli yatkın olmaz bu tür işlere ve bu tür işleri anlayanlara yaptırır. İşte bende onlardan birisiyim. Evde takı yapmasını hiç beceremem. Ama yapmaya çalışırım. Yaptıklarımı görseniz bile şaşırır güler geçersiniz.

Evde kolay kolye yapımı ile ilgili yazılarıma yine son sürat devam ediyorum. Daha önce sizlere çok güzel etnik kolye yapımı ile ilgili bir yazı paylaşmıştım. Bu seferde sizlere evde kolay üç renk kum boncuktan kolye yapılışı ile ilgili anlatımlı güzel bir video paylaşacağım. Evde kolye yapımı ile ilgileniyorsanız, bu videoyu mutlaka izleyin. Kolay gelsin.

evde-kolay-uc-renk-kum-boncuktan-kolye-yapilisi

Detaylı anlatıma sahip kolay hazırlama çalışmasından umarım faydalanmışsınızdır. Sitemizde buna benzer birçok içerik hem resimli anlatım, hem de videolu tarif şeklinde hemen altta yer alıyor. Onlara da bakmadan geçmemenizi öneririm.

6 Comments on Evde Kolay Üç Renk Kum Boncuktan Kolye Yapımı

 1. Harika modeller paylaşıyorsunuz ellerinize sağlık bende merak sardım veyapmak istiyorum daha açıklamalı anlatırsanız çok sevinirim

 2. ilginize teşekkürler döndü hanım, bizde tanıtım amaçlı yardımcı olmak için araştırıp paylaşıyoruz. açıklamaları da olabildiğince detaylı yapmaya çalışıyoruz. ancak bizde ilk defa gördüğümüz çalışmalar var. bu yüzden tam detaylı anlatamadıklarımız oluyor. yinede ilginize teşekkür ediyoruz. umarım sizde öğrenir ve yaparsınız.

 3. evet döndü hanım bazı videolarda ses yok bende farkettim. ancak onları youtube kaynağından aldığımız için yükleyenler heralde öyle kayıt etmişler. ama tüm videolar sessiz değil sanırım. diğer içerikleri de inceleyebilirsiniz. kolay gelsin.

 4. Teşekkür ederim Nuray hanım sizi takip edicem umarım başarırım sizede bilgi verirm

 5. ben teşekkür ederim döndü hanımcım, umarım yaparsınız. eğer takıldığınız bir şey olursa çekinmeyin yazın. elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım ve sizin için tekrar araştırıp paylaşımlar yaparım. kolay gelsin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*