Evde Kolay Yapılan Birbirinden Güzel Etamin Örnekleri – Kanaviçe Şablonları

Güzel Etamin Örnekleri – Kanaviçe Şablonları

Nette dolaşırken bir sitede rastladığım birbirinden güzel ve şirin etamin örneklerini bu yazımda sizlere paylaşacağım. Farklı etamin örnekleri arıyorsanız, bu yazımda paylaşacağım 20 adet değişik etamin örnekleri tam size göre… evde kolay yapılan birbirinden güzel kanaviçe şablonlarını dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Kanaviçe örneklerini sık sık paylaşmaya çalışıyorum. Yine önümüzdeki günlerde sizlere en güzel etamin örneklerini paylaşmaya devam edeceğim. Bu yazımda paylaşacağım etamin şablonları ise çok güzel ve kaliteli çalışmalardan oluşuyor. Sizlerde evde etamin örnekleri arıyorsanız ve değişik bir şeyler görmek istiyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Sitemizde daha önce de çok güzel motifli etamin örnekleri ve kanaviçe şablonlarına yer vermiştik.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Hilal Yalçın dedi ki:

  Yazılarınız ve şablonlar gayet güzel. Daha değişik sablonlariniz da olursa çok sevinirim

 2. Nuray dedi ki:

  Teşekkürler Hilal hanımcım, araştırmayı seviyorum. Yeni çalışmalar buldukça sitemizde paylaşmaya devam edeceğim. İlginize teşekkürler. Facebook sayfamızı beğenirsen, sitemizde paylaştıklarım sana yeni haber şeklinde gelecektir. Kolay gelsin.

 3. Yeliz dedi ki:

  kaneviceornek Adında bir sayfa var instagramda.kadın yurt dışında yaşadığı sürece topladığı şablonları bir dergi haline getirmiş çok uygun fiyata satıyor.ben aldım dergiyi çok farklı ve güzel m
  Şablonlar var tavsiye ederim.emel hanım diye bir bayan

 4. Kolay kanaviçe dedi ki:

  Etamin örneklerine bayılıyorum. çok emek isteyen bir elişi <3
  Kolay gelsin.