Evde Kolay Yarım Balıksırtı Saç Yapımı – Resimli Anlatım


Kolay Yarım Balıksırtı Saç Yap

Saç modelleri ile ilgili kategoriye yazı yazmamıştım uzun zamandır. Bu yazımda ise sizlere evde kolay yarım balıksırtı saç yapılışı ile ilgili güzel bir resimli anlatım paylaşacağım.

Altta yer alan balık sırtı nasıl örülür resimli anlatımda yer alan aşamaları sırasıyla uygularsanız, sizde kendi saçınızı veya birisine yapmak istiyorsanız? onun saçını kolayca bu modele dönüştürebilirsiniz.

Özellikle düğün, okul veya nişan gibi etkinliklerde kızların saçlarına ne kadar önem verdiğini iyi biliriz. Bu yüzden kuaförlere dünya para harcayana kadar bu tür çalışmaları sizde kolayca öğrenip, genç kızınız varsa ona, kendinize veya saçını model yapmak isteyenlere kolayca yapabileceğiniz bir çalışmadır.

Pekmarifetli platformu gerçekten çok güzel paylaşımlarda bulunuyor. Onlara bir kez daha teşekkür ettikten sonra, evde kolay yarım balıksırtı saç yapılışı ile ilgili resimli anlatımı ise şöyle ;

evde-kolay-yarim-baliksirti-sac-modeli-yapimi
evde-kolay-yarim-baliksirti-sac-modeli-yapimi

Tek başınıza yapmak için ilk adımdan başlayarak 10 adımda bu güzel saç modelini sizde kendinize uygulayabilirsiniz. Ama önerim önünüze kızınızı veya bayan birisini alın ve başlayın örmeye. Yapılışı zor gibi gözükse de son karedeki güzelliği görünce mutlaka öğrenip yapmak isteyeceksiniz.

Okula giden kız saç modeli olarak da bu güzel örneği tavsiye ediyorum hanımlar. Yapılışıyla ilgili videolu anlatım bulamadım. Balık sırtı saç modeli olarak bilinen bu modele yakın örnekleri de altta bulacaksınız. Onları da inceleyin derim.

kaynak : http://www.pekmarifetli.com/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*