Evde Kolay Yazlık Kumaş Şort Yapımı – Resimli Anlatım

evde-kolay-yazlik-kumas-sort-yapimi14-737x415

Evde Kolay Yazlık Kumaş Şort Yapımı – Resimli Anlatım

Kumaştan şort yapılışını anlatan resimlere bakarak sizde kendinize harika yazlık kumaş şortlar yapabileceksiniz. Yazlık şort yapımı ile ilgili sanırım bu ilk paylaşımım olacak… sizde bu yazımdan sonra evde kolay yazlık kumaş şort yapımını öğrenebilir ve kendinize şık şortlar yapabilirsiniz. Kumaştan yapılan diğer çalışmaları merak ediyorsanız, sitemizde yer alan kumaş kategorisine göz atmanızı öneririm.

Bu yazımda sizlere paylaşacağım kumaştan şort yapımını anlatan resimleri aşağıda paylaştım. Adımları uygulayarak, sizde evinizde kumaş şortlar üretebilir ve keyifle giyebilirsiniz. Hatta evden para kazanmak isteyen bayanlar bu tür çalışmaları yapıp satışa da çıkarabilirler. Gerçekten ilgi çekebilir ve birçok kişi tarafından satın alınabilir. Değişik kumaş desenleri ile şortlar yapıp güzel fiyatlara da satabilirsiniz. Evde kolay bir şekilde kumaş yazlık şort yapımını anlatan resimler ise şöyle ;

 

source : http://planb.annaevers.com/diy-shorts-de-verano-patron-gratis/?fb_source=pubv1

fabric shorts – short en tissu – Stoff Shorts

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

1 Comment on Evde Kolay Yazlık Kumaş Şort Yapımı – Resimli Anlatım

  1. tam aradığım modeldi. çok teşekkürler ablacığım meraklı takipçilerindenim sağolasın

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*