Evde Kolay Yelpaze Nasıl Yapılır? – Evde Kolay Yelpaze Yapılışı

Yelpaze nasıl yapılır?

Yelpaze yapımı arayan arkadaşlar için yazımızı zenginleştirdik. Nasıl kolayca kendinize ait el yapımı yelpaze yapacağınızı öğreneceğiniz çalışmayı seveceksiniz. Kolay yelpaze nasıl yapılır diyenler için altta paylaştığımız resimli anlatımda aşamalar yer alıyor.

Kolayca sizde hemen kendinize veya sevdiğiniz bir arkadaşınıza yapıp hediye edebilirsiniz. Burada bir ayrıntı var. Kullanacağınız kağıt veya kalın kağıt desenli olursa daha güzel yelpazeler ortaya çıkarabilirsiniz.

Renkli el işi kağıdından yelpaze yapmak için bu güzel çalışmayı dilerseniz yazıcıdan çıktı alın ve A4 kağıtta denemeler yaptıktan sonra gerçek malzemelerle kendinize kalıcı yelpazeler yapın.

Evde Kolay Yelpaze Nasıl Yapılır? – Evde Kolay Yelpaze Yapılışı

Yelpaze yapılışı ile ilgili yazılarıma devam ediyorum. Gerçekten bu sıcak yaz aylarında lazım olan bir gereç… bu yazımda sizlere evde kolay yelpaze yapılışı ile ilgili resimli bir anlatım hatta şablon paylaşacağım. Şablon İngilizce olsa da siz resimden kolaylıkla anlayıp, evde kolay yelpaze yapılışını anlatan şablondan kendinize harika bir yelpaze yapabilirsiniz.

evde-kolay-yelpaze-yapilisi

evde-kolay-yelpaze-yapilisi

evde-kolay-yelpaze-yapilisi2

Yelpaze yapılışıyla ilgili aklınıza takılan olursa yorum yazmanız yeterli. Artık kış ayından çıktık, yaza doğru giriyoruz. Yazın en çok ihtiyacımız olan biraz serinlemek. Serinlik için elektrikli cihazlar yerine hem spor amaçlı hem de rahatlamak için bu tür yelpazeleri kullanabiliriz.

Ama önce nasıl yapıldığını öğrenmeliyiz. Bu yazımızda öğreneceğiniz çalışmanın değişiklerini de yine sitemizde paylaştık. Onlara da göz atmayı unutmayın arkadaşlar. Kolay gelsin.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Evde Kolay Yelpaze Nasıl Yapılır? – Evde Kolay Yelpaze Yapılışı için yorumda bulun

    Evde Kolay Yelpaze Nasıl Yapılır? – Evde Kolay Yelpaze Yapılışı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Evde Kolay Yelpaze Nasıl Yapılır? – Evde Kolay Yelpaze Yapılışı için ilk yorumu yapabilirsin.