Evde Kontrplak Sarkaç Top Süs Yap


Evde kolay sarkaç süs yapmak için daha önce de benzer birçok çalışmanın resimli anlatımını ve anlatımlı videolarını paylaşmıştım. Evde kontrplak sarkaç top süs yapmak için bu yazımda paylaştığım resimli anlatım sayesinde sizde evde zorlanmadan bu güzel çalışmayı yapabileceksiniz.

Evde kolay sarkaç süs yapmak için sitemizde yer alan kendin yap bölümünde daha değişik ve çeşitli çalışmalara ulaşabilirsiniz. Kontrplak sarkaç süs için malzemeleri ise kolaylıkla tedarik edebilirsiniz. İnce kontrplak malzemesini marangozlardan temin edebilirsiniz. Yapı market veya yapı malzemeleri satan dükkanlardan da elde edebilirsiniz.

Bu çok hassas bir malzeme olduğu için yuvarlak yapmak ve kırmadan top şekline çevirmek biraz sizi zorlayacaktır. Ancak resimli anlatımdaki tarifi uyguladığınızda zorluk çekmeden kontrplaktan yuvarlak sarkaç süs çalışmasını kolaylıkla yapabileceksiniz. Evde kontrplaktan sarkaç top süs yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

kontrplak-sarkac-top-sus-yap

Kontrplak süs çalışmaları gerçekten güzel görünüyor. Gördüğünüz gibi son karede çalışmanın tamamlanmış halini görebilirsiniz. Kontrplaktan sarkaç süs yapmak için evrak tutacakları oluyor onlardan kullanabilirsiniz. Fakat esnekliğini koruması için resimli anlatımda gösterilen aletin adı şimdi aklıma gelmiyor ama, bilenler yoruma yazabilirler.

O alete benzer bir mekanizma ile çalışmayı tamamlamak için kullanabilirsiniz. Resimli anlatımda gösterilen yuvarlak koli bandı şeklindeki kontrplak malzemesini yapı marketlerde bulabileceğinizi sanıyorum. Satın alma işleminde o resimleri gösterirseniz size yardımcı olurlar. Benzer çalışmalara ise sitemizde yer alan dekorasyon bölümünde bulabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/19223539

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*